Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim

  

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i udział w Otwartych Mistrzostwach Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Liczba zapisanych osób – ponad 90 zawodników – przerosła nasze oczekiwania. Mimo kilku dni ocieplenia poprzedzających mistrzostwa i trudności związanych z pandemią udało się nam przeprowadzić pomyślnie i przede wszystkim bezpiecznie zawody. I tak, 27 lutego 2021 na Stoku Narciarskim Dzikowiec k. Boguszowa-Gorce ostatecznie wystartowało 60 zawodników podzielonych na kilka kategorii wiekowych. Z powodu dość miękkiej trasy i troski o bezpieczeństwo zawodników odbył się jeden przejazd slalomu giganta.

 

Wyniki zawodów

 

Galeria zdjęć

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcą. Jesteśmy wdzięczni Burmistrzowi Siechnic za objęcie zawodów patronatem honorowym. Dziękujemy OSIR Boguszów-Gorce za gościnę na stoku narciarskim Dzikowiec oraz klubowi Nartomaniak.pl za pomoc techniczną w przeprowadzeniu mistrzostw. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych wspaniałych sponsorów, bez których organizacja zawodów nie byłaby możliwa.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli możliwość zaprosić Państwa na kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy.

Zarząd Klubu.

 

 

Sponsorzy:

 

                                                                                                                        

 

 

Patroni medialni: 

                

 

Plakat zawodów

 

Regulamin zawodów