II Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie

  

Serdecznie zapraszamy do udziału w amatorskich zawodach narciarskich – II Otwartych Mistrzostwach Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się w sobotę 12 lutego 2022 roku na Stoku Narciarskim „Dzikowiec” k/ Boguszowa-Gorce.

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego, integracja środowiska oraz upowszechnianie aktywnego wypoczynku.

W tym roku ponownie zawody zostaną przeprowadzone z zachowaniem wszelkiej ostrożności i obowiązujących zasad, wynikających z sytuacji epidemicznej.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i umiejętności sportowe. Najważniejsza jest dobra zabawa i odrobina rywalizacji sportowej. Szczególnie gorąco liczymy na udział dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej zostanie nagrodzona pucharami. Główny puchar otrzyma najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna zawodów. Planowany start zawodów to godzina 10:00. Szczegółowe dane o zawodach wraz z regulaminem i trybem rejestracji znajdują się z „Regulaminie”.

Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich miłośników narciarstwa alpejskiego!

 

Ramowy Program Zawodów

8:30 - 9:30 Rejestracja uczestników
9:45 - 10:00 Oglądanie trasy I przejazdu
10:15 Start pierwszego zawodnika I przejazdu
Przerwa techniczna 
ok. 11:45 Start pierwszego zawodnika II przejazdu
ok. 13:00 Posiłek regeneracyjny
13:30 Wręczenie nagród, zakończenie zawodów.

 

 

Regulamin zawodów

  

Formularz rejestrowy

 

Plakat zawodów

 

Patroni medialni: