III OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY SIECHNICE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

 

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, 

 

Za nami III Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Serdecznie dziękuję Burmistrzowi za objęcie patronatem tegorocznych zawodów.
Na stoku Mieszko 3 w Zieleńcu spotkało się ponad 80 miłośników białego szaleństwa. Przybyli nie tylko z całego obszaru Gminy Siechnice, gościliśmy zawodników z Warszawy, Krakowa, Nowego Sącza, Wisły, Wrocławia, Legnicy, całej Kotliny Kłodzkiej i z wielu jeszcze innych zakątków naszego kraju. Pogoda dopisała, w iście alpejskich zimowym warunkach przeprowadzono dwa przejazdy slalomu giganta. Cieszy frekwencja, co roku większa, cieszą uśmiechy jeżdżących najmłodszych zawodników, ale także i seniorów. Każdy uczestnik dzisiaj był zwycięzcą, każdy otrzymał pamiątkowy medal, zjadł talerz pysznej grochówki. Najszybsi zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami. Jak co roku nie zabrakło atrakcyjnych nagród. Wielkie ukłony dla sponsorów, fundatorów wszystkich naród.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcą.

 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli możliwość gościć Państwa na kolejnej edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego Ski Racing Club Biestrzyków
Jacek Szepietowski
Prezes Klubu

  

Wyniki

  

Galeria 

 

Patroni medialni: 

        

 

 

SPONSORZY: 

                                                                                

 

 

Regulamin zawodów

  

Plakat zawodów